Слухати

Батальйон «Донбас» стоїть на кордоні області і готовий до діі

25 квітня 2014 - 16:25
"Настрій у них бойовий. Хлопці бажають скоріше їхати на блокпости, на дороги", - каже журналіст Юрій Лелявський
Батальйон «Донбас» стоїть на кордоні області і готовий до діі / Новини на Громадському радіо

Ганна ГопкоЛьвівський журналіст Юрій Лелявський в четвер побував у розташуванні добровольчого батальйону  «Донбас». В ефірі «Громадського радіо» Юрій розвповів, що озброєні добровольці зараз знаходяться на кордоні Дніпропетровської та Донецької області.

«Настрій у них бойовий. Хлопці бажають скоріше їхати на блокпости, на дороги», — каже журналіст. Також Юрій повідомив, що біля Донецької ОДА на нього накинулися сепаратисти повалили на землю і хотіли відібрати камеру.

«На кордоні Донецької та Дніпропетровської області знаходиться батальон «Донбасс», сформований з донецьких добровольців.  Ці добровольці зібралися, щоб захищати свої вулиці, міста від криміналу та незаконних формувань. Настрій у них бойовий. Хлопці бажають скоріше їхати на блокпости, на дороги. Я бачив, що у батальону «Донбас» є пістолети не знаю чи бойові, чи гумові. У вогневої підготовки є автомати Калашнікова», — розповів журналіст зі Львова.

Коли ми виїжджали з Донецька, то кілька разів я бачив блокпости сепаратистів, чи як їх ще тут називають «колорадів». Вони нічого такого не робили, просто стояли. А проблеми в мене виникли в самому Донецьку.

Я коли підійшов до обласної адміністрації, оточеної сепаратистами, то в мене хотіли відібрати камеру і була навіть бійка. Мене не побили, але накинулися і хотіли відібрати камеру. Я запитав чи можна зняти барикаду, яка оточує Донецьку ОДА. Один з барикади сказав, що можна. Другому щось сподобалось, він як коршун на мене накинувся і почав видирати камеру. Через хвилин п’ять їх стало вже чоловік шість, вони повалили мене на землю. Камеру я не віддав. Потім підішов їхній старший вибачився і вони мене відпустили», - повідомив Юрій Лелявський. 

На фото из соцсети : Представитель Самообороны Донбасса в гостях у спецроты добровольческого батальона Донбасс.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+