Слухати

Вхід в Хонку Януковича зараз коштує 200 гривень

28 квітня 2014 - 19:48
Самооборона хоче зробити там музей корупції, революції
Вхід в Хонку Януковича зараз коштує 200 гривень / Новини на Громадському радіо

ХонкаПро перспективи розвитку колишньої резиденції Віктора Януковича Громадьскому радіо розповів Андрій Вишняк, заступник коменданта Межигір’я.

«Межигір’я ні в кого не балансі зараз не знаходиться. Гроші, які збираються за вхід йдуть на зарплатню людям і отримування території. Вхід — 20 гривень і в будні і в вихідні. Зараз там 110 працівників, 300 тисяч треба зарплатні, ще закінчуються корми в зоопарку, їх треба закупати», — розповів комендант.

Ілона Довгань: Чому 200 гривень коштує вхід в Хонку?

Тому що, якщо пускати в Хонку усіх бажаючих, Хонка просто не витримає. Вхід коштує 200 гривень, тому що це музей. За ним треба доглядати, там конденсування та фільтрація коштує грошей.

 Екскурсоводи — це люди, які знають історію Межигір’я, є місцеві люди. Там є внутрішні війська, які контролюють. Ми опечатали двері, екскурсоводи, самооборона доглядає. Які плани не відомо. Самооборона хоче зробити там музей корупції, революції і зробити гідропарк для людей, щоб воно само себе окупало. Все ціле, все на місці, усі тварини, речі, дерева, — розповів комендант Межигір’я.

Фото: sloboda.lutsk.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+