Слухати

РНБО застерігає: можливі провокації на травневі свята

29 квітня 2014 - 23:20
Вікторія Сюмар закликає до особливої пильності правоохоронців на травнені свята
РНБО застерігає: можливі провокації на травневі свята / Новини на Громадському радіо

Вікторія СюмарЗаступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Вікторія Сюмар підкреслює роль російського втручання в організації терористичної діяльності на Сході України, бездіяльність місцевої міліції на Донеччині та закликає до особливої пильності, у тому числі журналістів, на травневі свята.

«Маємо сказати, що сьогодні антитерористичну операцію Україна проводить в умовах які є безпрецендентними. Оскільки відбувається постійна організація терористів, а часом пряма підтримка їх з боку спецслужб Російської Федерації.

Це суттево ускладнює процес. Далі відбувається заохочення в тому числі і матеріальне місцевого населення, яке терористи використовують як «живий щит» для захисту самих себе.

 Ще одна проблема – це бездіяльність та пасивність силових структур саме в Луганьскій і Донецькій областях», — повідомила Вікторія Сюмар.

Вона також закликала всіх до особливої уваги на травневі свята:

 «Ми просимо всіх журналістів ретельніше перевіряти інформацію, тому що може бути багато постановок для того, аби показати якісь ситуації що нібито в Україні процвітають радикальні настрої що до радянського минулого.

Насправді це можуть бути добре інсціновані речі. Тому зараз від журналистів залежить дуже і дуже багато. Тому прохання перевіряти інформацію декілька разів, особливо якщо вона надходить від російських ЗМІ».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+