Слухати

Комунальники Харкова провели мітинг на підтримку Кернеса

02 травня 2014 - 03:03
 "Люди були в зелених та оранжевих жилетах. Вони всіляко висловлювали підтримку Геннадію Кернесу", - розповів Андрій Куликов
Комунальники Харкова провели мітинг на підтримку Кернеса / Новини на Громадському радіо

Куликов ХарківКількасот робітників комунальних служб 1 травня зібралися під приміщенням Харьківської міськради. Про це в ефірі Громадського радіо телефоном з Харкова повідомив наш коллега Андрій Куликов.

В руках люди тримали в плакати «Нам здесь жить!», «Мы работаем на благо Харькова», а також «Харьков — мирный город».

 «Люди були в зелених та оранжевих жилетах. Вони всіляко висловлювали підтримку Геннадію Кернесу», — розповів Андрій Куликов.

Він також повідомив що 1 травня в місті побили журналістів «Радіо Свобода». За його інформацією проукраїнських мітингів в цей день в місті не було.

Фото: sq.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+