Слухати

Шахтарі Донбасу планують захват своїх шахт, — журналіст Олексій Мацука

02 травня 2014 - 11:21
Журналіст повідомив, що таким чином директора починають робити на упередження певні кроки
Шахтарі Донбасу планують захват своїх шахт, — журналіст Олексій Мацука / Новини на Громадському радіо

Олексій Мацука«В мене є інформація, що 2 травня вранці шахтарі почнуть захоплювати власні шахти. Це буде виглядати так, нібито народ бере під своє управління менеджмент і ці вугільні підприємства.

Насправді таким чином директора починають робити на упередження певні кроки», — розповів Олексій Мацука в ефірі Громадського радіо.

Головний редактор порталу «Новости Донбасса» Олексій Мацука також повідомив, що на першотравневі мітинги по всій області вийшло не більше 10 тисяч людей, а всього на Донбассі проживає 5 мільйонів мешканців.

Журналіст ввважає, що рухи сепаратистів не мають підтримки більшості населення області. На цого думку всі дії проросійських мітінгувальників і терористів спрямовані на створення в ЗМІ викривленої картинки реальності.

 

Фото news.pn

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+