Слухати

Журналістів, побитих за зйомку спалення прапору України, врятувала міліція

02 травня 2014 - 12:43
Люди, які палили в центрі Харкова український прапор, напали на журналістів
Журналістів, побитих за зйомку спалення прапору України, врятувала міліція / Новини на Громадському радіо

Куликов Харків Люди, які палили в центрі Харкова український прапор, напали на журналістів. І побили їх за зйомку злочину на відео. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив один з постраждалих журналістів Володимир Носков.

«Нас обізвали фашистами, бандерівцями били по голові, спині та іншим частинам тіла. Раніше моє прізвище називалося в соцмережах, із закликами перешкоджати мені виконувати свою роботу», — розповів журналіст.

Володимир Носков повідомив, що врятуватися від розправи журналістам допомогла міліція.

«Першого травня центр Харкова був перекритий, всіх перевіряли. На массові заходи міліція не пускала людей з битами, палицями та травматичною зброєю. Це нас і врятувало. По голові били тільки руками. Потім міліція евакуювала нас, вивезла з площі на своїх машинах», — розповів Володимир Носков.

Фото: Остров

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+