Слухати

Розслідування трагедії в Одесі має бути максимально прозорим, — правозахисниця

11 травня 2014 - 13:48
Міжнародні правозахисні організації Amnesty International разом с Human Rights Watch вимагають найскорішого розслідування всіх подій, які відбулися 2 травня в Одесі
Розслідування трагедії в Одесі має бути максимально прозорим, — правозахисниця / Новини на Громадському радіо

Тетяна Мазур

Міжнародні правозахисні організації Amnesty International разом с Human Rights Watch вимагають найскорішого розслідування всіх подій, які відбулися 2 травня в Одесі. Про це Тетяна Мазур представник Amnesty International повідомила в ефірі Громадського радіо.

Ми хочемо, щоб результатам цього розслідування довіряли абсолютно всі. Це дозволить зняти соціальну напруженість в Одесі. Дуже ретельному аналізу мають бути піддані дії працівників міліції. Розслідування має дати відповіді на запитання, чому працівники міліції діяли неадекватно. Ми вимагаємо, щоб це розслідування проводилося в максимально прозорий спосіб.

Ми знаємо, що розслідування розпочато. Але хотілось, щоб процес довели до кінця і залучили до нього незалежних спостерігачів від громадськості, — говорить Тетяна Мазур.

Нагадаємо очевидці  подій 2 травня впевнені, що трагедія в Одесі відбулася через  саботаж місцевої міліції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+