Слухати

Ще кілька українських активістів заарештовано у Криму, — правозахисниця

02 червня 2014 - 11:06
Правозахисниця Олександра Дворецька: за останні кілька днів у Криму заарештовано кілька українських активістів
Ще кілька українських активістів заарештовано у Криму, — правозахисниця / Новини на Громадському радіо

Олександра ДворецькаПравозахисниця Олександра Дворецька: за останні кілька днів у Криму заарештовано кілька українських активістів. В ефірі Громадського радіо Олександра Дворецька також розповіла подробиці іншого скандалу: затримання і етапування до Москви чотирьох кримських про-українських активістів. Декого з них Олександра знає особисто.

Подробиці викрадення активістів « Громадському радіо » також повідомив Андрій Зубарєв з Представництва Кримської польової місії з прав людини:

«28 травня офісу Кримської польовій місії * в м. Сімферополь стало відомо , що в місті пропали два активіста української громадської організації :

 26 травня пішов з дому і не повернувся активіст громадської організації «Український дім» Тимур Шаймарданов 1980 року народження. Ніхто з родичів і близьких за цей час його не бачив. Напередодні зникнення Т. Шаймарданов повідомляв про те , що вже 3-4 дні не з’являвся за місцем проживання один з його друзів — Леонід Корж 1990 року народження. Тимур займався його пошуками .

30 травень пропав Серан Зінедінов — активіст антиокупаційного руху в Криму .

Усі зниклі — активні учасники мирних зібрань на підтримку соборності України, допомоги українським військовим частинам в період їх блокади російськими окупантами.

Зі спілкування з матір’ю Тимура Шаймарданова стало відомо , що спочатку вона боялася надавати розголосу інформацію про зникнення сина , оскільки передбачала, що це може зашкодити Тимуру, а також зниклому Леоніду Коржу. Весь цей час сім’я і друзі Т. Шаймарданова намагалися власними силами знайти хлопців .

Після ж зникнення Зінедінова , що координував пошуки Тимура і Леоніда, стало зрозуміло, що всі три викрадення взаємопов’язані і родичами викрадених було прийнято рішення надати цю справу максимальному розголосу, з тим, щоб вирішенням цього питання зайнялися на найвищому державному рівні.

Родичі викраденого Т. Шаймарданова повідомили , що за їх інформацією Тимура , Леоніда і Серана викрала і утримує у себе так звана «кримська самооборона».

Правозахисники звертаються до всіх, хто може надати будь яку допомогу, посприяти у пошуку та порятунку викрадених людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+