Слухати

Ніко Ланге — адвокат України в Європі

04 червня 2014 - 13:22
Ніко Ланге, директор з політичних питань фонду Конрада Аденауера в Німеччині – 2 роки тому поїхав з України, де до цього очолював 6 років представництво фонду у Києві
Ніко Ланге — адвокат України в Європі / Новини на Громадському радіо

Ілона і НікНіко Ланге – як він себе назвав в цьому інтерв’ю — адвокат України в Європі. Ніко Ланге, директор з політичних питань фонду Конрада Аденауера в Німеччині – 2 роки тому поїхав з України, де до цього очолював 6 років представництво фонду у Києві. Говорить вишуканою українською, можете переконатись в інтерв’ю.

Про реформи, нових лідерів, перезавантаження, стосунки ЄС і України, спогади про Україну. Жарт від Ніко в цій розмові: «не можна постійно перезавантажувати життя в країні. Було б добре, якби Україна стала вже нудною країною.» При мікрофоні Ілона Довгань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+