Слухати

Російські прикордонники допомогли українським на Донбасі, — військовий журналіст

08 червня 2014 - 04:00
Владислав Волошин, військовий журналіст, про бої на Донбасі: російські прикордонники тепер діють по-інакшому
Російські прикордонники допомогли українським на Донбасі, — військовий журналіст / Новини на Громадському радіо

Владислав ВолошинВладислав Волошин, військовий журналіст, про бої на Донбасі: російські прикордонники тепер діють по-інакшому.

Зокрема, за його даними, після бою у Маринівці 5 червня російські прикордонники затримали бойовиків-кавказців, котрі прорвалися на російську територію. «Також російські прикордонники надали на нейтральній території першу медичну допомогу пораненим українським колегам.

А під час бою на заставі, український пілот для удару мав зайти на російську територію, після чого його взяла під приціл двійка російських винищувачів. Однак росіяни вогонь так і не відкрили», — каже журналіст.

Підтримуйте подальшу роботу «Громадського радіо» на Спільнокошті. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+