Слухати

Донбасу потрібен гуманітарний коридор для біженців, — активістка «Восток SOS»

09 червня 2014 - 12:38
Громадська організація, яка допомагає біженцям з Донбасу приймає до 100 телефонних дзвінків на день
Донбасу потрібен гуманітарний коридор для біженців, — активістка «Восток SOS» / Новини на Громадському радіо

Юлія КрасільниковаГромадська організація, яка допомагає біженцям з Донбасу приймає до 100 телефонних дзвінків на день. Про це Громадському радіо повідомила Юлія Красильникова, представник громадської організації «Восток SOS».

«Тільки в нашу організацію звернулося вже більше 1500 людей. До нас переважно звертаються багатодітні сім’ї. Це ті люди,які навіть не мають грошей, щоб купити квитки на всю родину. Серйозної підтримки від держави зараз нема. Іноді на державні «гарячі лінії» дуже важко додзвонитися», — розповідає активістка.

«Нам на «гарячу лінію» постійно телефонують жителі Слов’янська. Це близько 100 телефонних дзвінків щодня. Люди питають, як їм можна виїхати з регіону. Тільки в нашу організацію звернулося вже більше 1500 людей.

Люди просять притулку на час бойових дій, деякі виїжджають назовсім і шукають собі роботу в інших регіонах країни. Люди їдуть цілими сім’ями. До нас переважно звертаються багатодітні сім’ї. Це ті люди,які навіть не мають грошей, щоб купити квитки на всю родину.

Серйозної підтримки від держави зараз нема. Іноді на державні «гарячі лінії» дуже важко додзвонитися. Не всі ці «гарячі лінії» працюють і бувають іноді дають дуже дивні відповіді. Наприклад говорили, що відповідь на запитання надішлють поштою.

Наша організація вважає, що в зоні бойових дій потрібно обов’язково зробити гуманітарний коридор. Про це має подбати держава. Коли люди будуть знати, що є така можливість, вони мають знати куди вони будуть їхати і що на них чекає. Вони мають бути впевнені, що не будуть десь з трьома дітьми тинятися по вокзалах

 Ще одна проблема – багато людей на Сході бояться бандерівців та фашистів, тому віддавати дітей на тимчасову евакуацію до України вони не хочуть. Тому треба якось показувати людям, що це безпечно. Наша організація надає допомогу біженцям зі Сходу. Докладно про те, що ми робимо можна подивитися на сайті vostok-sos.org

Звертатися на «гарячу лінію» «Восток SOS» можна за телефонами:

(066) 705-12-57

(096) 371-18-47

(093) 923-14-86

Підтримуйте подальшу роботу «Громадського радіо» на Спільнокошті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+