Слухати

Що відбувається з мирними мешканцями у зоні АТО?

12 червня 2014 - 09:43
Про ставлення украінських військових і прихильників "ДНР" до мирного населення; про потребу і проблеми організаціі "гуманітарного коридора"
Що відбувається з мирними мешканцями у зоні АТО? / Новини на Громадському радіо

Ведерникова ЧилимоваПро ставлення украінських військових і прихильників «ДНР» до мирного населення; про потребу і проблеми організаціі «гуманітарного коридора»; про ставлення до вимушених переселенців з Донбасу у решті Украіни; те, за яких умов ми залишимося «нашими» одні для одних дискутують Інна Ведерникова, журналістка газнти «Дзеркало тижня. Украіна» і громадська активістка, юристка з Донецька Альбіна Чілімова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+