Слухати

У Криму без роботи залишилися викладачі українських предметів

13 червня 2014 - 21:36
У переліку спеціальностей і напрямків підготовки вищої освіти Росії відсутні у Криму українська мова та література, географія України, історія України та інші
У Криму без роботи залишилися викладачі українських предметів / Новини на Громадському радіо

94539937_1_644x461_dosvdcheniy-vikladach-ukransko-movi-ta-lteraturi-kiev

За інформацією Кримської польовий місії, в Криму викладачі предметів з українським профілем залишаються без роботи.

У переліку спеціальностей і напрямків підготовки вищої освіти Росії відсутній ряд спеціальностей, за якими навчалися студенти. Це такі предмети, як українська мова та література, географія України, історія України та інші.

Однак Міністерство освіти і науки України не може працевлаштувати викладачів на території материкової України.

Про це розповіла перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун. За її словами штати переповнені. «У системі освіти працює більше людей, ніж є потреба згідно демографічних тенденцій», — зазначила Інна Совсун.

Також заступник міністра додала, що мало хто з кримських викладачів звертається в міністерство з проханням працевлаштування. За її словами, це обумовлено складністю переїзду кримчан і їх сімей з території анексованого Криму.

Однак як зазначила Інна Совсун, якщо викладачі звертаються в Міносвіти України з такою проблемою, питання може бути вирішене в приватному порядку.

Вікторія Єрмолаєва, Кримська польова місія з прав людини

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+