Слухати

Правозахисники України і Росії об’єдналися, щоб рятувати заручників на сході

14 червня 2014 - 15:35
Правозахисники Росії і України занепокоєні тим, що коїться за стінками спецслужб так званих Донецької та Луганської народних республік
Правозахисники України і Росії об’єдналися, щоб рятувати заручників на сході / Новини на Громадському радіо

artworks-000082304436-j6vmo5-t500x500У Харкові зустрічались омбудсмени. Правозахисники Росії і України занепокоєні тим, що коїться за стінками спецслужб так званих Донецької та Луганської народних республік.

Правозахисники вирішили створити спільну місію. Про це Володимир Носков розповів в ефірі «Громадського радіо». За його словами, правозахисники підписали меморандум, де закликають до термінового звільнення заручників і забезпечення вільного виходу мирного населення в безпечні зони. «Остаточних даних, скільки людей катують, не має.

Там кілька десятків людей. Також правозахисники вимагають негайно звільнити всіх громадян, що незаконно утримуються та не брали учать у озброєному конфлікті. До цієї місії повинні підключитися не тільки правозахисники, а й люди, які мають довіри в обох таборах. Це можуть бути письменники, актори, священики…

Дітей, яких примусово вивезли в Росію, повертають додому. Їх перевозять в безпечну зону».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+