Слухати

В Україні з’явилася «нова» партія, — Юрій Мірошниченко

14 червня 2014 - 15:22
Депутат припустив, за кого буде голосувати електорат Партії регіонів
В Україні з’явилася «нова» партія, — Юрій Мірошниченко / Новини на Громадському радіо

artworks-000082314220-f4rt8l-t500x500Народний депутат Юрій Мірошниченко в ефірі «Громадського радіо» припустив, за кого буде голосувати електорат Партії регіонів. Ця політична сила втратила підтримку в Україні. Не менш мільйона людей вийшли з Партії регіонів.

Також Юрій Мірошниченко розповів про нову партію, що з’явилася в Україні на основі Прогресивної демократичної партії України.

«Ми не створювали нову партію, ми влилися у вже існуючу. Це Прогресивна демократична партія України, яка була створена у 2008 році. З’їзд змінив назву на Партія розвитку України.

Ми є патріотична партія, не хочемо бути регіональною партію. Партія виступає проти федералізації, за розширення повноважень територіальних громад. Партія орієнтовна на Європу, і виступає за українську як державну…»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+