Слухати

Україна на порозі великих змін у вищій освіті, — Лілія Гриневич

17 червня 2014 - 15:55
В Україні немає системи забезпечення якості вищої освіти, немає незалежної оцінки якості дипломів
Україна на порозі великих змін у вищій освіті, — Лілія Гриневич / Новини на Громадському радіо

artworks-000082564052-cizms2-t500x500В Україні немає системи забезпечення якості вищої освіти, немає незалежної оцінки якості дипломів. Про це розповіла народний депутат з комітету ВР з питань освіти і науки України Лілія Гриневич. У Верховній Раді зареєстрований законопроект про реформу вищої освіти. Законопроект дає дуже широкі права вишам. Введені антиплагіатні норми.

Якщо у дисертації буде плагіат, то голова вченої ради буде позбавлений права участі у цих радах.  Тексти дисертацій будуть оприлюднюватися в Інтернеті з повідомленням про авторські права для прозорості процесу, — розповіла народний депутат. 

Окрема тема: збирання коштів у середніх школах. За словами Лілії Гриневич, фонди батьківських комітетів, які зареєстровані, можуть існувати. Якщо ці видатки прозоро публікуються, то такі фонди мають право на життя. Але тільки батьки можуть збирати ці кошти і пожертви не можуть бути обов’язковими.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+