Слухати

Газу в Україні вистачить до вересня чи жовтня, — Анатолій Любаревич

18 червня 2014 - 16:14
Анатолій Любаревич відповідає на запитання, як Україна впорається з відключенням Росією природного газу.
Газу в Україні вистачить до вересня чи жовтня, — Анатолій Любаревич / Новини на Громадському радіо

artworks-000082658904-zuh0wk-t500x500Керівник проекту «Єдина мотінорингова система України з палевноенергетичного комплексу та ЖКГ»  Анатолій Любаревич відповідає на запитання, як Україна впорається з відключенням Росією природного газу. «Взагалі не страшно, якщо дивитися на те, що зараз літній період. У нас є в сховищах достатньо резервного газу і його вистачає і на транспортування до Європи і на споживання на внутрішньому ринку», — відповів Анатолій Любаревич. Газу, за його словами вистачить, як мінімум, до вересня, як максимум, до жовтня.

«Власний видобуток не припиняється. Але енергетичний баланс не зведено жодного разу. У нас є такі об’єми, які чомусь закриті. Ніхто не знає, скільки газу у нас видобувається. Зараз підняли тариф, я вважаю, що це державний злочин. Неможна піднімати тарифи, не піднімаючи зарплати.

Ми будемо скуповувати газ у реверсному порядку, без газу не залишимося.

Видобування газу в Україні  — монополія, яка перебуває під контролем структури Ахметова. Фактично 85% енергетичного ринку знаходиться в руках структури ДТЕК. Від монополії треба відмовитися. Потрібно провести велику реформу житлово-комунального господарства», — розповідає Анатолій Любаревич.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+