Слухати

«Українські військові відбили у терористів російський танк», — Міноборони

30 червня 2014 - 13:36
Яким чином російська техніка потрапляє до сепаратистів? Яка подальша доля відібраного від них танка і чому терористи хотіли підірвати втрачену техніку?
«Українські військові відбили у терористів російський танк», — Міноборони / Новини на Громадському радіо

Захоплений Танк Яким чином російська техніка потрапляє до сепаратистів? Яка подальша доля відібраного від них танка і чому терористи хотіли підірвати втрачену техніку?

Слухайте на «Громадському радіо» інформацію від представника Міністерства оборони України Юрія Миколенка.

«Особовий склад Центральної артилерійської бази озброєння вдалими діями відібрав у терористів танк. Були спроби його підірвати, але нашими вмілими діями танк був все ж захоплений.

На сьогоднішній день він знаходиться у нас і проходить всі перевірки. Був ідентифікований, як той, що прибув до нас з Російської Федерації. Доказів більше, ніж достатньо.

Знаємо, що цей танк був випущений в 1987 році на території Радянського Союзу в місті Харкові. Після цього він був направлений на територію Росії. Там, напевне, проходив якусь службу, але того точно ми не знаємо. Знаємо, що зараз він у нас.

Ми не плануємо використовувати цей танк у своїх цілях, але, однозначно, його ніхто ніде не збирається передавати. Він буде знаходитися на базі зберігання. Але якщо буде така потреба і будуть вказівки – він буде використовуватися проти тих людей, які використовували його проти нас», — заявив полковник Миколенко Юрій Михайлович – заступник начальника Головного командного центру Збройних сил України», — розповів представник Міноборони.

Студентка Анастасія Шибіко

Фото (mil.gov.ua)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+