Слухати

Керівництво «Укрзалізниці» звинуватили у державній зраді

02 липня 2014 - 01:32
Начальник Громадського штабу Національної Гвардії України Володимир Волков звинуватив керівництво «Укрзалізниці» у державній зраді
Керівництво «Укрзалізниці» звинуватили у державній зраді / Новини на Громадському радіо

DSC_0563Начальник Громадського штабу Національної Гвардії України Володимир Волков звинуватив керівництво «Укрзалізниці» у державній зраді. Лист із звинуваченнями Волков направив до президента та Прем’єр міністра.

листУ тексті листа написано: «Борис Остапюк, відомий корупціонер, фігурант багатьох карних справ, не тільки продовжує займати керівні посади в «Укрзалізниці», але й виконувати вказівки втікача-Януковича.

Остапюк повернув до «Укрзалізниці» старі «відкатні» й корупційні схеми. Ми вимагаємо негайної перевірки наведених фактів. Вимагаємо, щоб Остапюк Борис та його подільники з числа керівництва «Укрзалізниці» були терміново звільнені та віддані під суд». Таку інформацію було оприлюднено у вівторок 1 липня на прес-конференції у «Майдан прес-центрі».

Також Володимир Волков звернувся до керівництва Укрзалізниці з вимогою прокоментувати підозрілі на його думку тендерні процедури:«На тлі звільнення 15 тисяч людей з «Укрзалізниці», чому тендер на ремонт вагонів відданий на 100 % приватній компанії, коли на 5 дорогах є свої профільні організації , які можуть ремонтувати рухомий склад».

Максим Бланк, перший заступник генерального директора «Укрзалізниці» пояснив, що підприємство скоротило штат з метою оптимізації. Стосовно тендеру на ремонт вагонів представник Укрзалізниці сказав наступне:3
«Стосовно розміщення ремонтних робіт на комерційних структурах, на сьогоднішній день, в рамках деповського ремонту завантажені всі підприємства залізниці, які працюють в системі української залізниці. Стосовно капітально-відновлювальних робіт, є лише декілька українських підприємств, на яких можна розміщувати такі замовлення.

Був проведений тендер. Тендер розміщений не 100-відсотково, а переважно у структурі «Дніпровагонрембуд», яка єдина на сьогоднішній день змогла зберегти технологічний цикл виробництва, та на Харківському заводі — це два ще працюючих в Україні підприємства яки виконують капітально-відновлювальний ремонт вагонів. Нема жодних інших підприємств в Україні, які працюють і можуть забезпечити капітально-відновлювальний ремонт на термін понад 23 років».

Крім цього, представник Нацгвардії звинуватив керівництво Укрзалізниці у завезенні російської бронетехніки на територію України:

«У нас є біженці, яких ми розміщуємо із Слов’янська і Сніжного, які підтверджують, що з вагонів розвантажувалася бронетехніка. Є офіційні дані, які ми передамо комісії».
Представник «Укрзалізниці» спростував інформацію про завезену техніку на територію України з боку Російської Федерації.

«Офіційно ні, техніка не завозилася в з боку Російської Федерації за допомогою інфраструктури  української залізниці в Україну жодного разу. Українська техніка дійсно перебазувалася по запиту Міністерства оборони ближче до місць використання. Це наша робота, забезпечувати перевезення, в тому числі і перевезення військової техніки»,- наголосив перший заступник генерального директора «Укрзалізниці».
Бланк запевнив представників ЗМІ, що може надати будь яку інформацію та матеріали , що стосується підозр Волкова.

«Кожен наш крок ми висвітлюємо з достатнім ступенем деталізації. За необхідністю, я  можу окремо провести прес-конференцію і відповісти додатково на всі питання, які пов’язані з перевезенням будь-яких вантажів, в тому числі й воєнних».

Студентка Марина Анандез для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+