Слухати

Під Верховною Радою мало не побилися активісти

03 липня 2014 - 22:28
Кого і від чого охороняв батальйон «Донбас» біля Верховної Ради? Чому люди продовжують протестувати і чого вони вимагають від депутатів?
Під Верховною Радою мало не побилися активісти / Новини на Громадському радіо

Фото0472Кого і від чого охороняв батальйон «Донбас» біля Верховної Ради? Чому люди продовжують протестувати і чого вони вимагають від депутатів? Слухайте в ефірі «Громадського радіо».

3 червня вранці під стінами Верховної Ради України близько 10-и жінок влаштували акцію протесту проти проведення АТО під гаслами: «Матери за мир!», «ВРУ – убийцы!».

Вони стверджували, що Путін не має ніякого відношення до того, що відбувається на Донбасі, а всіх, хто є учасниками АТО, найняла Америка для того, щоб воювати за сланцевий газ. Всіх присутніх вони звинувачували у війні та зрадництві.

Фото0464 Фото0465 Фото0466     Фото0477

Активісти, які в той час були під ВР, дуже різко реагували на такі заяви. Міліція оточила жінок, щоби уникнути бійки. В результаті влаштували штовханину. В жінок силою забрали рупор, і зусиллями працівників міліції їх відвели від будівлі Верховної Ради.

Сьогодні під Радою загалом проходило 4 різних акції протесту. Люди вимагали припинити АТО, прийняти закон 4074а, заблокувати рішення про реставрацію судової системи часів Януковича, а також не вносити змін до законів про мову, запропонованих Президентом Петром Порошенком.

Фото0476  Фото0471 Фото0469   Фото0480

Громадський порядок охороняв батальйон «Донбас», а також працівники міліції.

Студентка Анастасія Шибіко для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+