Слухати

«Припинити боятися одне одного» — активістки допомоги переселенцям з Донбасу

04 липня 2014 - 15:56
Світлана Тарабанова, Леся Литвинова і Марина Лебідь допомагають переселенцям з Донбасу облаштуватися в Києві та інших великих містах
«Припинити боятися одне одного» — активістки допомоги переселенцям з Донбасу / Новини на Громадському радіо

Хвиля 3 липня 2Світлана Тарабанова, Леся Литвинова і Марина Лебідь допомагають переселенцям з Донбасу облаштуватися в Києві та інших великих містах — від пошуку помешкання до пошуку роботи. Скільком людям вдалося допомогти?

Наскільки допомагають добровольцям державні органи? На які номери телефонувати, щоби отримати допомогу — або запропонувати допомогу? Світлана, яка сама є переселенкою, також розповідає про психологічний вимір життя у незнайомому середовищі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+