Слухати

У Києві викладатимуть кримськотатарську мову

04 липня 2014 - 18:59
З 11 липня в Інституті філології Київського національного університету ім. Т.Шевченка набиратимуть студентів на вивчення кримськотатарської мови
У Києві викладатимуть кримськотатарську мову / Новини на Громадському радіо

10489674_1508229782728495_4961507311232993570_nЗ 11 липня в Інституті філології Київського національного університету ім. Т.Шевченка набиратимуть студентів на вивчення кримськотатарської мови. Новий курс викладатимуть на кафедрі тюркокології.

«Ця спеціальність була в університетах Сімферополя — Таврійському національному імені та Кримському інженерно-педагогічному університетах. Через окупацію Криму кафедри вирішили перенести на материкову Україну», — розповідає директор Інституту філології професор Григорій Семенюк.

У інститут цієї весни перевелися 36 студентів із Криму. Серед них є й кримські татари.

Григорій Семенюк підкреслив, що введення цієї мови є вимогою часу, адже кримськотатарська – третя за популярністю в Україні.

Всього у Інституті філології викладають 33 мови. Серед них, крім європейських, — хінді, арабська, китайська, японська та інші. На стажування за кордон навчальний заклад відправляє щорічно 140 студентів.

Кримська польова місія з прав людини

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+