Слухати

Верховну Раду пікетували прихильники Олега Мусія

04 липня 2014 - 20:37
Представники центрів реабілітації України, пацієнти і просто небайдужі люди вимагали від депутатів Верховної Ради скасувати постанову про відставку народного міністра
Верховну Раду пікетували прихильники Олега Мусія / Новини на Громадському радіо

Пикет МусийПід стінами Верховної Ради відбувся пікет на підтримку теперішнього міністра охорони здоров’я Олега Мусія.

Представники центрів реабілітації України, пацієнти і просто небайдужі люди вимагали від депутатів Верховної Ради скасувати постанову про відставку народного міністра. Всього біля будівлі парламенту зібралося біля 100 осіб. За інформацією митингувальників проект постанови був зареєстрований 26 червня.

Роман Ступницький, який  очолює Громадську раду при Міністерстві охорони здоров’я розповів, що пікет був організований з метою запобігти прийняттю постанови про звільнення міністра:

«Пацієнти взагалі обурені тим, що відбувається у системі охорони здоров’я. Мусій, після того як прийшов був призначений міністром охорони здоров’я, почав втілювати і робити те, за що вмирали люди на Майдані: боротися з корупцією, очищувати Міністерство охорони здоров’я від старих кадрів, створювати механізм чесних і прозорих тендерів.

Він провів прозові вибори ректора медичного університету, та багато іншого чого зробив. Ми приїхали сюди, і хочемо, щоб депутати почули об’єктивну точку зору».

Роман Ступницький зазначив, що не даний момент не було ніякої реакції з боку Верховної Ради. Також він додав, що листи, на підтримку міністра, які були направлені у Верховну Раду  наразі залишаються без відповіді.

Член Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я та член асоціації лікарів Чорнобиля Володимир Ширяєв  заявив, що новий міністр охорони здоров’я почав активно боротися з корупцією:

«Ми підтримуємо його дії, і ми розуміємо, що одна людина не може все і зразу зробити , тому що, ясна річ, в нього багато помилок, і все ж таки, треба дивитися на те, що він почав боротися з корупцією, наводити якийсь лад в цій сфері, бо вона дуже занедбана.

им паче, що останній міністр нічого не робила. На сьогоднішній день проблема відновлення медичної допомоги особливо важлива на ланці дільничного лікаря, лікаря-педіатра. Олег Мусій хотів це вирішити, але всі його дії гальмуються, як на середній ланці міністерства охорони, так і в Кабінеті Міністрів. Жодне кадрове рішення досі ще не пройшло».

Як повідомив організатор мітингу Роман Ступницький, 3 липня у Верховній Раді не відбулося засідання Комітету, тому на сьогоднішньому засіданні рішення, щодо зняття Олега Мусія з посади міністра не голосували. За словами організатора, акції на підтримку міністра продовжаться.

Студентка Марина Анандез для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+