Слухати

У Харкові пройшов віче-концерт. Люди мітингують проти Кернеса

11 серпня 2014 - 20:30
У Харкові на віче-концерті, що відбувся у неділю 10 серпня, активісти розглядали декілька основних питань: як змінити владу у Харкові
У Харкові пройшов віче-концерт. Люди мітингують проти Кернеса / Новини на Громадському радіо

ХарьковУ Харкові на віче-концерті, що відбувся у неділю 10 серпня, активісти розглядали декілька основних питань: як змінити владу у Харкові, як не дати себе обдурити на виборах та яким чином змусити Генадія Кернеса піти у відставку. Про це та про те, для чого і досі збирається харківський Майдан, Громадському радіо розповіли харківські активісти.

 «Всю зиму, починаючи з місяця листопада, в Харкові був Євромайдан. Я виходила, коли тільки могла, на всі акції. Тому зараз продовжую, щоб підтримати єдину і незалежну Україну. Зараз таке віче – щонеділі».

«Це віче Євромайдану у форматі ярмарку громадських ініціатив. Тут ставлять різні палатки, політичні і не політичні. Громадські організації розповідають про себе і збирають гроші на армію, на поранених, на біженців. Ну, це основні витрати. Громадська самооборона за одну неділю зібрала так, що одягла 50 солдат наших, і ще щось. Доволі багато».

На віче-концерті проводився збір підписів, щоби заборонити мітинги невеликих груп людей, які двічі на тиждень проводять акції на підтримку Геннадія Кернеса.

Також 11 серпня о 23 годині з Харкова до Києва вирушають автобуси. Харків’яни під стінами Верховної Ради хочуть висловити свою підтримку щодо рішення про відставку їхнього мера та припинення повноважень міської ради.

«Сьогодні обговорювали питання нашого міського голови. Вирішили, що потрібно боротися, щоб його зняти. Є збір підписів. Потрібно, щоб громада висловила вголос, що не всі задоволені. І сьогодні оголосили ще, що вирушає автобус на 12 число, щоби підтримати під стінами Верховної Ради, коли це питання буде ставитися на голосування».

У концертній програмі брали участь різні виконавці та музичні гурти.

«Ми хотіли зробити акцію музичну, просто, щоб допомогти військовим. В принципі, ми зараз їздимо з концертами по військових частинах, шпиталях і підтримуємо наших військових. Зараз ми будемо робити такі речі кожної неділі. Іноді буде більше концертів, менше віче, іноді більше віче, менше концертів».

В Харкові останнім часом відбувається багато мітингів та акцій протесту. Основна ціль – не допустити війни і підтримати армію на Сході. Проте варто зазначити, що не бракує і провокаторів, які різними способами намагаються дестабілізувати ситуацію в місті. Правоохоронні органи працюють в посиленому режимі – кожен захід дуже ретельно охороняється великою кількістю працівників міліції.

 Анастасія Шибіко для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+