Слухати

Допоможи дітям-переселенцям зібратися до школи!

22 серпня 2014 - 20:02
Деякі діти з Донбасу цього року вимушено підуть до нових шкіл, познайомляться зі своїми новими однокласниками
Допоможи дітям-переселенцям зібратися до школи! / Новини на Громадському радіо

back to school concept isolated on white

Дорогі друзі! Команда «Громадського радіо» звертається до вас із проханням про допомогу. Скоро 1 вересня – початок нового навчального року. Деякі діти з Донбасу цього року вимушено підуть до нових шкіл, познайомляться зі своїми новими однокласниками.

Їхні шкільні друзі, улюблені портфелі та шкільна форма залишилися вдома. Ви можете їм допомогти. Не секрет, що деякі родини вимушених переселенців зараз не мають змоги зібрати до школи свої дітей. За даними ініціативи «Восток СОС», дітям необхідні канцтовари, рюкзаки, шкільна форма, теплі речі та інші потрібні шкільні дрібнички.

«Громадське радіо» вирішило допомогти дітям збиратися до школи. Давайте разом допоможемо зібрати до школи маленьких переселенців з Донбасу та Криму!

Приносьте речі в редакцію «Громадського радіо» за адресою: м. Київ, вул. Гайдара 58/10.  Перед приходом до нас в редакцію можна подзвонити за номером 067-220-16-74.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+