Слухати

У Києві відбудеться благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям

23 серпня 2014 - 15:44
Пораненим бійцям необхідні ліки. Про це Громадському радіо розповіли Тетяна та Анатолій Велімоські, організатори благодійного ярмарку для допомоги пораненим
У Києві відбудеться благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям / Новини на Громадському радіо

Тетяна та Анатолій ВелімоськіПораненим бійцям необхідні ліки. Про це Громадському радіо розповіли Тетяна та Анатолій Велімоські, організатори благодійного ярмарку для допомоги пораненим.

Подружжя Тетяна і Анатолій Велімовські запрошують киян і гостей столиці на благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям, що відбудеться 24 серпня о 15:00 в столичному парку Перемога. «Ми побачили, що багато людей не могуть дати велику суму грошей, але дуже хочуть допомогти хлопцям.

Ми запропонували їм щось зробити власноруч, випічку, наприклад, й продати на нашому ярмарку,- Тетяна Велімовська. «Київська влада просто не має грошей, щоби покрити всі потреби поранених і переселенців. Дірка у столичному бюджеті -3,5 мільярди гривень. Тому кияни мають самі допомагати лікувати поранених, — розповів Анатолій Велімоський, співорганізатор ярмарку, депутат Київської міської ради.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+