Слухати

Громадське Радіо починає перетворення на цілодобового мовника (прес-конференція)

27 серпня 2014 - 19:51
Громадське Радіо має наміри мовити у FM-діапазоні і долучатися до перетворення державного мовлення на суспільне. 28.08.14 о 15-00 прес-конференція в Українському антикризовому центрі
Громадське Радіо починає перетворення на цілодобового мовника (прес-конференція) / Новини на Громадському радіо

999153_590424627675790_1439270446_nГромадське радіо прагне виконати свою місію – поширення інформації про зміни в суспільстві, цікаві громадські ініціативи, волонтерів, лідерів і героїв нового часу, цінності оновленого суспільства. Тож з Громадським радіо відбуваються важливі зміни. Починається поступовий перехід до цілодобового мовлення. Розширюються зв’язки з регіональними мовниками.

Радіо оголошує про наміри мовити у FM-діапазоні і брати активнішу роль у перетворенні державного мовлення на суспільне. 28.08.14 о 15-00 прес-конференція в Українському антикризовому центрі.

24 серпня нам виповнився рік. Перший подкаст був записаний 24 серпня 2014 року з першим Президентом України Леонідом Кравчуком журналістом Сергієм Андрушко.

Головний редактор Кирило Лукеренко: 

«Громадське радіо починає перетворення на цілодобового мовника».

Сьогодні з нами працють найкращі журналісти: Андрій Куликов, Наталя Соколенко, Сергій Андрушко, Ірина Соломко, Ірина Славінська, Олег Шинкаренко, Максим Буткевич, Ілона Довгань, Дмитро Тузов, Віталій Ковач, Ірина Седова, Олександр Михельсон, Анастасія Багаліка і Олександр Бузюк.

Громадське радіо створює спільний проект з Національною радіокомпанією України. Дві години прямого ефіру на хвилях УР-1, де щодня з 21.10 до 23.00 виходить програма “Громадська хвиля”.

Ми дуже хочемо, щоб нас чули в усіх регіонах країни. Країна змінилася – й ми, медійники, несемо відповідальність за те, щоби всі це почули. Тож ми звернулися до всіх Обласних Державних Радіокомпаній (ОДРК) з пропозицією щодо створення спільних проектів. Перша хвиля цієї роботи – ми вже співпрацюємо  з ОДРК в ЛуцькуРівномуПолтавіІвано-Франківську, Вінниці та Сумах. Найближчим  часом ми починаємо працювати з  ЧернівцямиЧерніговим, ЗапоріжжямОдесою. Друга хвиля нашої роботи — початок співпраці на початку вересня зі ЛьвовомХерсономЖитомиромЧеркасами. Наша третя хвиля роботи в регіонах — це  ХарківМиколаївДонецькЛуганськ. Варто пам’ятати і про такі міста, як КіровоградТернопіль, Дніпропетровськ – вони мають близько двох годин власного мовлення, але ми сподіваємося на співпрацю і з ними.  Ми маємо мовити також у Криму.

Високий рівень професіоналізму та незалежності громадської організації «Громадське радіо» має великий запит  у громади. Щодня ми отримуємо  прохання від наших слухачів – «хочемо,щоб Вас можна було чути на ФМ». Ми готові до участі в конкурсі на ФМ – частоти, якщо такий конкурс буде оголошено НацРадою з питань телебачення та радіомовлення. Крім того, ми готові активніше допомагати у перетворенні державного мовлення на суспільне».

Журналіст Андрій Куликов:

«Голова Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення Олег Наливайко підтримує наше поширення. Він відгукнувся на наш заклик, і його відповідь — “ТАК”. Тепер очікуємо на відповідь від незалежного національного регулятора – Національної Ради України з питань телебачення й радіомовлення. Лист щодо підтримки спрямували Юрію Артеменку та Ользі Герасим’юк. Віримо, що їхня відповідь і підтримка не забаряться.Переконані, що нас підтримають. Слухачі з усієї України знають, що таке громадянське суспільство — і їм потрібне Громадське Радіо».

Журналіст Наталка Соколенко:

«Ми маємо новий щоденний формат роботи з Криму та Донбасу. Щоденні новини від наших кореспондентів. Важливим нововведенням тут буде робота з нашими колегами в регіонах – інформацію про події в усій Україні ми отримуватимемо прямою мовою і з перших вуст. Ми працюємо не лише в регіонах, але й починаємо будувати  мережу власних корпунктів в регіонах.

Також з метою розширення ефіру Громадським радіо зібрано 103 тисячі 750 гривень на платформі “Спільнокошт”. Ця сума дозволить нам найближчим часом почати мовити наживо ще 1 годину на день безпосередньо з нашої студії. Це вже другий проект  збору коштів з «Спільнокошт».

Ми вдячні  за допомогу нашим волонтерам-донорам, які надають  допомогу з усіх регіонів України. Інформація  про всі волонтерські ініціативи на нашому сайті.

http://hromadskeradio.org/

https://www.facebook.com/hromadske.radio

https://soundcloud.com/hromadske-radio

https://twitter.com/HromadskeRadio

https://www.youtube.com/user/Hromadskeradio

Ми прагнемо бути не лише громадським радіо, але й центром громадської думки та громадської комунікації».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+