Слухати

У Києві пройшов брифінг Громадського радіо

28 серпня 2014 - 20:50
Тема брифінгу: "Громадське радіо - стратегія розвитку". Громадське радіо починає перетворення на цілодобового мовника
У Києві пройшов брифінг Громадського радіо / Новини на Громадському радіо

10518650_545916475514929_688929159184482233_nВ Українському кризисному медіа-центрі 28 червня пройшов брифінг Громадського радіо. Тема брифінгу: «Громадське радіо — стратегія розвитку». Громадське радіо починає перетворення на цілодобового мовника. Виступ головного редактора Кирила Лукеренка, журналістів Наталі Соколенко та Андрія Куликова дивіться тут

Громадське радіо прагне виконати свою місію – поширення інформації про зміни в суспільстві, цікаві громадські ініціативи, волонтерів, лідерів і героїв нового часу, цінності оновленого суспільства. Тож з Громадським радіо  відбуваються важливі зміни. Починається поступовий перехід до цілодобового мовлення. Розширюються зв’язки з регіональними мовниками. Радіо оголошує про наміри мовити у FM-діапазоні і брати активнішу роль у перетворенні державного мовлення на суспільне. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+