Слухати

Громадське радіо мовить у Луцьку, Рівному, Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Сумах

29 серпня 2014 - 15:10
Громадське радіо починає співпрацю з обласними Державними Радіокомпаніями (ОДРК). Ми вже співпрацюємо з ОДРК в Луцьку, Рівному, Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Сумах
Громадське радіо мовить у Луцьку, Рівному, Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Сумах / Новини на Громадському радіо

10370819_803007496417501_6786093145317995684_nГромадське радіо починає співпрацю з обласними Державними Радіокомпаніями (ОДРК). Ми вже співпрацюємо  з ОДРК в ЛуцькуРівномуПолтавіІвано-ФранківськуВінниці та Сумах. Найближчим  часом ми починаємо працювати з  ЧернівцямиЧерніговимЗапоріжжямОдесою. Про це журналісти Громадського радіо повідомили на брифінгу, який про йшов у Києві 28 червня. 

Ми дуже хочемо, щоб нас чули в усіх регіонах країни. Країна змінилася – й ми, медійники, несемо відповідальність за те, щоби всі це почули. Варто пам’ятати і про такі міста, як КіровоградТернопільДніпропетровськ – вони мають близько двох годин власного мовлення, але ми сподіваємося на співпрацю і з ними.  Ми маємо мовити також у Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+