Слухати

Громадське радіо. Рік в ефірі, — репортаж Телекритики

29 серпня 2014 - 16:34
Як «Громадське радіо» збирається перетворитися на «ворожий голос» для окупованого Росією Криму і що чекає на радіо та його слухачів уже найближчим часом
Громадське радіо. Рік в ефірі, — репортаж Телекритики / Новини на Громадському радіо

Image5«Ми вважаємо себе частиною українців, які допомагають країні зорієнтуватися, що робити у цей непростий час»,- говорить шеф-редактор Кирило Лукеренко. Дивіться відеорепортаж Телекритки з прес-конференції команди «Громадського радіо». В Українському кризовому медіа-центрі відбулась прес-конференція журналістів «Громадського радіо». Від дня, коли ця команда розпочала свій медіа-проект, минув рік. За цей час медійники опублікували близько 2300 аудіопідкастів.

Позаду – спільний з «Європою плюс» марафон під час Євромайдану, припинення ефірів через погрози знищення «Радіобару», де розташована студія «Європи», а вже після Революції – перехід до тісної співпраці із Національним радіо України. Нині ж команда «Громадського» має амбітні плани щодо розширення свого покриття. «Ми збираємося поволі перетворитися на цілодобового мовника», — сказав під час вчорашньої прес-конференції шеф-редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко, повідомляє Телекртика.

Як «Громадське радіо» збирається перетворитися на «ворожий голос» для окупованого Росією Криму, яким чином упізнати у вуличних прохачів грошей Андрія Куликова чи Наталку Соколенко і що чекає «Громадське» та його слухачів уже найближчим часом – у репортажі «ВідеоТеки».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+