Слухати

За воду Крим винен Україні більше ніж 1,7 млн. гривень

01 вересня 2014 - 21:32
Вода на півострів не постачається. Крим користується тими запасами, які були закачані ще у квітні.
За воду Крим винен Україні більше ніж 1,7 млн. гривень / Новини на Громадському радіо

voda

За 2013 рік заборгованість кримчан за воду перед Україною склала 1,7 млн. грн.. Ні розрахунків, ні перемов щодо цього Крим з Україною не веде. Вода на півострів не постачається. Крим користується тими запасами, які були закачані ще у квітні. Про це Громадському радіо повідомили у Держводагенстві України.

При цьому у квітні забір води з Північно-Кримьского каналу був несанкціонований. За даними Держводагенства, примусово була відкрита гідротехнічна споруда Роздольненського рисового каналу на території Криму.

Був здійснений забір води у об’ємі 3,8 млн. куб.м. Також на території Криму працювала насосна станція, яка забрала ще майже 1 млн.куб.води. Інша інформація щодо роботи гідротехнічних споруд на території Криму у Держводагенства України відсутня, — йдеться у відповіді на інформаційний запит Громадського радіо.

Слід наголосити, що в Криму активно поширюється інформація, що півострів вже не потребує Дніпровської води і не користується нею. Але за даними джерела Громадського радіо в одному з водоканалів Криму, брак води у водосховищах Криму вже дуже скоро дасть про себе знати.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+