Слухати

Новини Криму за 08 вересня

08 вересня 2014 - 14:56

У Криму без роботи можуть залишитися майже чотири тисячі осіб. Про це повідомив керівник регіонального Фонду страхування від безробіття Сергій Бродовський. За його словами, для безробітних є вихід – реєструватися як підприємці.

Сьогодні в будинок відомої кримської громадської активістки та блогера Єлизавети Богуцької прийшли з обшуком. Правоохоронці заявили, що прийшли шукати зброю, наркотики і заборонену літературу. Докладніше

Після тригодинного допиту Богуцьку відпустили. Активістка пов’язує проведення обшуку у неї вдома саме зараз з наближенням виборів до державної ради Криму, які відбудуться чотирнадцятого вересня.

На священиків Української православної церкви Київського патріархату в Криму чиниться психологічний тиск з боку співробітників ФСБ Росії. Зокрема, священиків викликають на допити. Цю інформацію Громадському радіо підтвердив архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Докладніше

Тетяна Курманова, новини Криму для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+