Слухати

Новини Криму за 09 вересня

09 вересня 2014 - 15:10
Євросоюз не відмінить санкції проти Росії, введені через окупацію, доки півострів знову не стане українським
Новини Криму за 09 вересня / Новини на Громадському радіо

Євросоюз не відмінить санкції проти Росії, введені через окупацію, доки півострів знову не стане українським. Про це сьгодні 9 вересня у Брюселі журналісту Громадського радіо повідомив один з високопосадовців Європарламенту.

В гімназії-інтернаті для обдарованих дітей в с.Танкове Бахчисарайського району Криму провели обшук. Як повідомила Громадському радіо мама одного з учнів, сьогодні в школу прийшли шість-сім чоловік у цивільному.

У міністерстві освіти, науки і молоді Криму не знають, коли в українських та кримськотатарських класах з’являться підручники. Як заявив сьогодні на прес-конференції заступник міністра Володимир Буякевич, поки що для вивчення української та кримськотатарської мов і літератури «дозволили» використовувати старі підручники, але всі інші предмети вивчають за новим російськими

Крім того, Буткевич сказав, що кримські школярі в цьому і наступному навчальному році не будуть готові для проходження Єдиного державного іспиту. Проведення в Криму ЄДІ під питанням, оскільки за рік школярі просто не зможуть вивчити необхідний курс історії Росії, говорить Буткевич

Ірина Сєдова, новини Криму для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+