Слухати

Новини Криму за 10 вересня

10 вересня 2014 - 15:12
Голову Ревізійної комісії Курултаю кримськотатарського народу Алі Озенбаша насильно зняли з поїзда «Сімферополь — Львів» російські «прикордонники» на станції Армянськ
Новини Криму за 10 вересня / Новини на Громадському радіо

Голову Ревізійної комісії Курултаю кримськотатарського народу Алі Озенбаша насильно зняли з поїзда «Сімферополь — Львів» російські «прикордонники» на станції Армянськ.

Крім того, Чубаров закликав жителів Криму бойкотувати вибори 14 вересня, назвавши їх імітацією виборчого процесу. За словами лідера меджлісу, людей, особливо в селах, залякують, тиснуть і змушують йти на голосування.

У Криму студенти державного медуніверситету вийшли на акцію протесту через зміну статусу ВНЗ, який збираються зробити факультетом таврійського федерального університету. У цьому випадку такий диплом перестає котируватись на міжнародному рівні.

Проведення виборів 14 вересня в Криму — на тимчасово окупованій території України, є спробою захоплення влади. Організаторам виборів загрожує до 10 років позбавлення волі. Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України.

Ірина Сєдова, новини Криму для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+