Слухати

Новини Криму за 11 вересня

11 вересня 2014 - 15:23
Кримчанам погрожують кримінальним покаранням, якщо вони не з'являться на вибори
Новини Криму за 11 вересня / Новини на Громадському радіо

Кримчанам погрожують кримінальним покаранням, якщо вони не з’являться на вибори. Такі дії на півострові можуть розцінюватися як зрив виборів, виборців попереджають про кримінальну відповідальність «за екстремізм». Відповідні загрози кримчанам почали надходити з боку місцевої влади і проросійських активістів, повідомляє Кримська польова місія з прав людини.

Нагадаємо, вибори в Держраду Криму пройдуть на території півострова 14 вересня. Влада Криму заявляє, що кримчани можуть голосувати на виборах за російськими, українським і радянським паспортами.

Буріння свердловин не вирішить проблеми з водою в Криму. Для вирішення проблеми водопостачання необхідно перебудовувати аграрну економіку. Про це заявив голова кримської асоціації «Екологія і світ» Віктор Тарасенко.

Голова «Кримавтотрансу» Владислав Грицак, автопідприємство якого напередодні заблокувала так звана «Самооборона Криму», відсторонений від посади, а на його місце призначено Ігоря Смирнова.

Майно, конфісковане кримськими властями у групи компаній «Приват», віддадуть в оперативне управління Міністерству майнових і земельних відносин Республіки Крим. Відповідну постанову прийнято сьогодні на засіданні Ради міністрів. За словами міністра майнових і земельних відносин Криму Олександра Гордецкого, така процедура необхідна нібито для «повноцінного захисту інтересів вкладників «ПриватБанку».

Нагадаємо, 3 вересня Держрада Криму прийняла рішення «націоналізувати» майно «ПриватБанку» і його головного засновника Ігоря Коломойського, яке знаходиться на території республіки. В цілому перелік колишнього майна Коломойського на сьогоднішній день включає 89 об’єктів.

Ірина Сєдова, новини Криму для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+