Слухати

Репортаж з блокпосту по дорозі на Маріуполь

14 вересня 2014 - 16:31
Зранку 13 вересня під Запорізькою ОДА збирається кількасот людей з лопатами, бензопилами і топірцями - вони добровольці, які їдуть будувати укріплення на блокпостах
Репортаж з блокпосту по дорозі на Маріуполь / Новини на Громадському радіо

Волонтери будують блокпост у Запорізькій області.Зранку 13 вересня під Запорізькою ОДА збирається кількасот людей з лопатами, бензопилами і топірцями — вони добровольці, які їдуть будувати укріплення на блокпостах. Ми їдемо під самий кордон зони АТО, крайня південно-східна точка Запорізької області. Кажуть, що там може бути прорив, якщо ворог візьме Маріуполь. Під час попередньої спроби штурму Маріуполя, цей блокпост вже побував під обстрілом. Тепер його укріпленням серйозно опікуються волонтери.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+