Слухати

«Результати кримських виборів розписані заздалегідь», — Рефат Чубаров

15 вересня 2014 - 13:28
Меджліс кримсько-татарського народу у червні закликав бойкотувати вибори до місцевих органів влади на окупованій територіі Криму
«Результати кримських виборів розписані заздалегідь», — Рефат Чубаров / Новини на Громадському радіо

Chybarov 1Меджліс кримсько-татарського народу у червні закликав бойкотувати вибори до місцевих органів влади на окупованій територіі Криму.

Голова меджлісу Рефат Чубаров про те, чому цей заклик, на його думку, підтримали не лише кримські татари; про те, чому Украіні потрібна кримсько-татарська автономія; про кримсько-татарську молодь, яка може не зовсім подобатися старшим, але ім же дає певність у майбутньому.

Також — голова Комітету виборців Криму Андрій Крисько (телефоном із Сімферополя) про громадський контроль за голосуванням і виявлені порушення.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+