Слухати

Новини Криму за 16 вересня

16 вересня 2014 - 22:44
У будинку кримськотатарського активіста, члена Меджлісу Ескендера Бариева співробітники ФСБ провели обшук в рамках кримінальної справи, відкритої за фактом зустрічі 2 травня в Армянськ
Новини Криму за 16 вересня / Новини на Громадському радіо

Сьогодні зранку у будинку кримськотатарського активіста, члена Меджлісу Ескендера Бариева співробітники ФСБ провели обшук в рамках кримінальної справи, відкритої за фактом зустрічі 2 травня в Армянську Мустафи Джемілєва.

Одразу після обшуку у Барієва будівлю Меджлісу кримськотатарського народу по вулиці Шмідта, оточили озброєні люди. Журналістам, які знімали обшук, загрожували арештом будівлю. На першому поверсі Меджлісу знаходиться редакція газети «Авдет», де теж проводився обшук. Більше семі годин у будивлі знаходились 50 співробітників Слідчого комітету Росії, розказав Керівник секретаріату Меджлісу Дилявер Акієв

Вранці 16 вересня під Верховною Радою зібралися кримчани і жителі Донбасу. Вони вимагали від депутатів прийняти проект закону «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Нагадаємо, представники відразу кількох відомих правозахисних організацій України також вимагають термінового прийняття цього закону.

Тим часом, Кримська польова місія з прав людини фіксує близько 15 безпідставних обшуків на місяць у жителів Криму. Обшуки проводять співробітники ФСБ.

За словами правозахисників, крім обшуків, в Криму на жителів тиснуть і інакше. Наприклад, існує таке поняття, як «профілактичні бесіди щодо попередження екстремізму», які здійснюються без повісток та дозвільних документів.

Вікторія Єрмолаєва, новини Криму для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+