Слухати

У Києві вшанували пам’ять загиблих журналістів

17 вересня 2014 - 22:38
У Києві вшанували пам’ять загиблих журналістів / Новини на Громадському радіо

У Києві, 16 вересня вшанували журналістів, що загинули під час виконання своїх професійних обов’язків. Саме 16 вересня 2000 року зник Георгій Гонгадзе – український опозиційний журналіст. На демонстрацію біля офісу Національної спілки журналістів зібралося близько 30-ти кореспондентів, фотографів, операторів – всіх тих, чиє життя пов’язане з медіа-простором.

Вшанування загиблих журналстів (1)Президент асоціації медіа-юристів Тетяна Катюжинська закликала до розслідування злочинів проти журналістів та впровадження нових медіа-реформ. Після спільною ходою журналісти попрямували на Майдан Незалежності, де всі охочі запалювали свічки та поіменно вшановували своїх колег.

 

 

 

 

Вшанування загиблих журналстів (2)З початку 2014 року в Україні у зв’язку з професійною діяльністю було вбито 7-х журналістів. Більше 70 побувало в заручниках у сепаратистів. 265 – поранено. За даними генеральної прокуратури України в період 8-ми місяців цього року лише 4 справи за 171 ст. Кримінального Кодексу України «Перешкоджання професійної діяльності» було передано до суду. Загалом за роки незалежності загинув 71 журналіст.

 

 

Вшанування загиблих журналстів (3)Справа Георгія Гонгадзе до сьогодні повністю не розслідувана.
Виконавці покарані, замовники – невідомі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+