Слухати

Новини Криму за 18 вересня

19 вересня 2014 - 01:03
Практично всі військові підрозділи Росії дислоковані в північній частині Криму стягнуті до адміністративного кордону з материковою частиною України
Новини Криму за 18 вересня / Новини на Громадському радіо

Закон о Крыме фото АРСьогодні в Криму: Практично всі військові підрозділи Росії дислоковані в північній частині Криму стягнуті до адміністративного кордону з материковою частиною України. П’ять народних депутатів з Криму, написали заяви про зняття з себе повноважень народного депутата України, у жовтні в Криму Росія буде проводити перепис населення, у Криму з’явилися юридичні фірми, які пропонують кримчанам із заблокованими рахунками, платні послуги

Практично всі військові підрозділи Росії дислоковані в північній частині Криму стягнуті до адміністративного кордону з материковою частиною України. Це 4000 чоловік особового складу з населених пунктів Армянськ, Красноперекопськ, Джанкой, Військове та Азовське.
Тиск Меджліс кримськотатарського народу продовжується. Сьогодні вдень в будівлю Меджлісу на вулиці Шмідта в Сімферополі, де розташований благодійний «Фонд« Крим », прийшли судові пристави з постановою про звільнення будівлі.
П’ять народних депутатів з Криму: Віталіна Дзоз, Олег Парасків, Сергій Брайко, Валентина Лютикова і Григорій Груба, написали заяви про зняття з себе повноважень народного депутата України. Про це вони заявили сьогодні в ході прес-конференції. За словами нардепів, заяви вони написали тільки зараз, оскільки раніше нібито не могли кинути своїх виборців. Весь цей час ці кримські депутати брали активну участь в анексії і співпрацювали з новими властями Криму. Депутати продовжували отримувати зарплати з українського бюджету.
У жовтні в Криму Росія буде проводити перепис населення. За відмову в участі перепису, заповнення не всіх полів анкети та за надання працівникам служби Росстату невірних даних про себе передбачений штраф від 100 до 300 рублів.
У Криму з’явилися юридичні фірми, які пропонують кримчанам із заблокованими рахунками, платні послуги. Про це повідомляють експерти Кримської польової місії з прав людини.

Вікторія Єрмолаєва, Новини Криму на Громадській радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+