Слухати

Новини Криму за 19 вересня

20 вересня 2014 - 01:59
Невідомі напали на директора Міжнародного фонду досліджень і підтримки корінних народів Криму Надіра Бекірова, ліквідується «Кримськотатарська бібліотека імені Ісмаїла Гаспринського», В. Константинова
Новини Криму за 19 вересня / Новини на Громадському радіо

zagruzhennoe-9Сьогодні в Криму: Меджліс кримськотатарського народу залишив будівлю, в якої розташовувався на протязі 15 років, невідомі напали на директора Міжнародного фонду досліджень і підтримки корінних народів Криму Надіра Бекірова, ліквідується «Кримськотатарська бібліотека імені Ісмаїла Гаспринського», Володимира Константинова таємно обрали Головою Державної Ради

Меджліс кримськотатарського народу залишив будівлю на вулиці Шмідта в Сімферополі, в якої був розташований на протязі 15 років.

Невідомі напали на директора Міжнародного фонду досліджень і підтримки корінних народів Криму Надіра Бекірова, який їхав в Джанкой, щоб сісти на поїзд.

Крім того, стало відомо, що ліквідується «Кримськотатарська бібліотека імені Ісмаїла Гаспринського» у Сімферополі. А Міністерство освіти Криму у всіх школах півострова вирішило провести ревізію на предмет зберігання екстремістських матеріалів і забороненої в Росії літератури.

Між тим, сьогодні Володимира Константинова таємно обрали Головою Державної Ради — Парламенту Криму. Константинов пообіцяв «будувати російський світ»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+