Слухати

Новини Криму за 22 вересня

23 вересня 2014 - 01:21
Виконуючий обов'язки глави Криму Сергій Аксьонов визнав, що не звертає уваги на зловживання самооборони в Крим
Новини Криму за 22 вересня / Новини на Громадському радіо

aksenov_goblin-120x120Сьогодні в Криму: Сергій Аксьонов заявив, що не звертає уваги на зловживання самооборони в Криму, Меджлісу кримськотатарського народу в Криму, з юридичної точки зору, не існує, а всіх незгодних з тим, що Крим-російський він обіцяє видворити з півострова.

Виконуючий обов’язки глави Криму Сергій Аксьонов визнав, що не звертає уваги на зловживання самооборони в Криму.

Крім того, Аксьонов заявив, що Меджлісу кримськотатарського народу в Криму, з юридичної точки зору, не існує. А всіх незгодних з тим, що Крим-російський він обіцяє видворити з півострова.

Засідання суду по справі благодійної організації «Фонд» Крим», на балансі якого знаходиться Меджліс кримськотатарського народу, перенесли з 22 на 29 вересня.

У Києві 25 вересня під Посольством Росії відбудеться пікет на підтримку кримськотатарського народу.

Вікторія Єрмолаєва, Новини Криму на Громадській радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+