Слухати

Новини Криму за 24 вересня

25 вересня 2014 - 01:17
У ялтинської мечеті пройшов обшук. Як повідомили в Духовном управлінні мусульман Криму, кілька десятків озброєних людей протягом семи годин обшукували мечеть «Дерекой»
Новини Криму за 24 вересня / Новини на Громадському радіо

Сьогодні в Криму: у ялтинської мечеті пройшов обшук, телеканал Криму АТР звинувачують в екстремізмі, у Керчі в ніч на 24 вересня розпочався ураган.
У ялтинської мечеті пройшов обшук. Як повідомили в Духовном управлінні мусульман Криму, кілька десятків озброєних людей протягом семи годин обшукували мечеть «Дерекой».

Господарський суд Криму відмовився визнавати дії судових приставів під час арешту майна телекомпанії «Чорноморська» незаконними. Телекомпанії відмовлено в задоволенні всіх вимог позову, повідомив юрисконсульт телекомпанії Андрій Беспоясний

Нагадаємо, 1 серпня представники Федеральної служби судових приставів заарештували все рухоме і нерухоме майно ТРК «Чорноморська», тим самим припинивши мовлення компанії. Арешт майна проводився з усілякими порушеннями.
Між тим, інший телеканал Криму АТР звинувачують в екстремізмі. На адресу керівництва телеканалу сьогодні надійшов лист з Центру з протидії екстремізму, в якому сказано, що АТР, цитата, «наполегливо закладає думку про можливі репресії за національною і релігійною ознакою, сприяє формуванню антиросійського громадської думки, навмисно розпалює серед кримських татар недовіру до влади та її дій». Нібито ці дії несуть загрозу екстремістської діяльності. На цій підставі у АТР проходить перевірка.
У Керчі в ніч на 24 вересня розпочався ураган. Через стихію, що розбушувалася, була зупинена поромна переправа. Утворилася велика пробка

Управління Федеральної міграційної служби Росії повідомляє, що в Криму зможуть жити більше п’яти тисяч іноземців, як було заявлено раніше. Як повідомляла Кримська польова місія з прав людини, квота для отримання посвідки на проживання в Криму становитиме всього 5 тисяч 400 осіб. Але в ФМС Росії стверджують, що це квота на 2014 рік для іноземних громадян на оформлення дозволу на тимчасове проживання в Криму. В неї не входять 3,5 тис громадян України, які проживають у Крим, відмітили в ФМС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+