Слухати

Новини Криму за 01 жовтня

02 жовтня 2014 - 01:22
27 вересня в селі Сари-Су Білогірського району невідомі викрали двох хлопців Ісляма Джеппарова і Джевдета Іслямова, які до цих пір не знайдені
Новини Криму за 01 жовтня / Новини на Громадському радіо

У Криму зник ще один молодий хлопець — кримський татарин із міста Саки.
Нагадаємо, 27 вересня в селі Сари-Су Білогірського району невідомі викрали двох хлопців Ісляма Джеппарова і Джевдета Іслямова, які до цих пір не знайдені.
У Криму продовжується тиск на ЗМІ, що виражають неприємну для влади позицію. Так, напередодні пройшло перше засідання комітету з інформаційної політики, зв’язку і масових комунікацій Держради Криму, де всім виданням, ведучим «не ту» роботу, пообіцяли неспокійне життя.
Кримський громадський рух Антикорупційне Бюро оприлюднило відкритий лист президенту Росії Путіну, в якому були проаналізовані вимоги громадян Криму.
Крім того, в листі вказано, що кримчан хвилюють непомірне збільшення цін на продукти і різкий стрибок цін на ліки, також жителі півострова впевнені, що малий і середній бізнес знаходиться на грані виживання, відсутня федеральна підтримка, на півострові немає провідних російських банків. Бюро відзначає повну відсутність керівної ролі міністерства сільського господарства. У відкритому листі йдеться також про відсутність професійних кадрів в Республіці Крим. Також згадується закритість і безконтрольність діяльності уряду Криму.
Відсьогодні весь колектив державного підприємства «Кримське інформаційне агентство» не вийшов на роботу. Співробітники урядового інформагентства ще 2 тижні тому написали заяви про звільнення і вже сьогодні не вийшли на робочі місця. Стрічка сайту також не оновлюється з учорашнього дня. У міністерстві внутрішньої політики, інформації та зв’язку Криму, яким займався агентством, відмовилися коментувати цю ситуацію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+