Слухати

Новини Криму за 03 жовтня

04 жовтня 2014 - 01:12
До Держдуми Росії було внесено законопроект, який пропонує амністувати представників самооборони за її дії, починаючи з лютого цього року
Новини Криму за 03 жовтня / Новини на Громадському радіо

Держрада Криму вирішила «пробачити» т.з. «самообороні» усі «гріхи». Так, сьогодні до Держдуми Росії було внесено законопроект, який пропонує амністувати представників самооборони за її дії, починаючи з лютого цього року.

Переселенцям з Криму та Донбасу виплатять щомісячну адресну допомогу. Таку постанову прийняв Уряд України.

­­­­­­­­­­­­­­­­­

Тим часом, ціни в Криму значно виросли в останні дні. За словами кримчан, ціни на продукти змінюються щодня. Найдорожче - фрукти.

Більшість кримчан не можуть користуватися послугами українських операторів зв’язку. З 1 жовтня на території Криму МТС-Україна став доступним тільки через мережу ТриМоб і тільки в разі, якщо телефон абонента підтримує 3G-мережі.

Крим з початку цього року відвідали 3 мільйони туристів. Про це повідомляє прес-служба Державної ради Республіки Крим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+