Слухати

Новини Криму за 08 жовтня

09 жовтня 2014 - 01:09
Сьгодні у Криму дядя загиблого кримського татарина Едема Асанова, якого поховали напередодні, дав прес-конференцію. Він запевняє, що в смерті парубка немає політичного акценту
Новини Криму за 08 жовтня / Новини на Громадському радіо

Сьгодні у Криму дядя загиблого кримського татарина Едема Асанова, якого поховали напередодні, дав прес-конференцію. Він запевняє, що в смерті парубка немає політичного акценту. За словами Редувана Джаппарова, немає причин вважати, що Едем був убитий. А головним доказом цьому служить передсмертна записка і результати експертизи.

Як повідомляло Громадське радіо, 29 вересня в Криму зник двадцятип’ятирічний Едем Асанов. 6 жовтня Едему Асанова знайшли мертвим в Євпаторії. Напередодні його поховали в Саках. Час похорону з невідомих причин було перенесено на кілька годин. При цьому, друзі Едему Асанова повідомили, що не вірять в його самогубство.

Останнім часом в Криму спостерігається активна кампанія, спрямована проти першого і єдиного кримськотатарського телевізійного каналу АТR. Про це сьогодні заявило керівництво телеканалу АТР .

Нагадаємо, телеканал Телеканал звинувачують в екстремізмі, а провладний політолог Олександр Форманчук заявив, що влада Криму «не стерпить свавілля уявної свободи, характерної для України»

Кримська влада планує забезпечити енергобезпеку Криму за допомогою вилучених «вишок Бойка». Аксьонов вже обіцяє пробурити 7 нових свердловин на одеському родовищі і запевняє кримчан, що тарифи не збільшаться.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+