Слухати

Новини Криму за 09 жовтня

10 жовтня 2014 - 01:02
Сергія Аксьонова обрали Главою Криму, на півострові вирішили викликати штучні опади, кримська влада проводить аудит «Кримавтотрансу»
Новини Криму за 09 жовтня / Новини на Громадському радіо

zagruzhennoe-42Сьогодні в Криму: Сергія Аксьонова обрали Главою Криму, на півострові вирішили викликати штучні опади, кримська влада проводить аудит «Кримавтотрансу», почали відкривати кримінальні справи за пости і лайки в соцмережах.

Сьогодні Держрада Криму проголосувала за обрання Глави Республіки. За призначення Сергія Аксьонова проголосували одноголосно.
Через брак води в Криму вирішили викликати штучні опади. Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Криму Геннадій Нараєв.
Кримська влада після «націоналізації» найбільшого автопідприємства автономії — «Кримавтотрансу» — проводить аудит його діяльності.
У Криму почали відкривати кримінальні справи за пости і лайки в соцмережах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+