Слухати

Громадське радіо розпочало новий проект «Влада громади»

15 жовтня 2014 - 16:05
Це серія з інтерв’ю, присвячених децентралізації влади та реформі місцевого самоврядування
Громадське радіо розпочало новий проект «Влада громади» / Новини на Громадському радіо

В першій половині жовтня на Громадському радіо стартував новий проект Влада громади. Це серія з інтерв’ю, присвячених децентралізації влади та реформі місцевого самоврядування. Протягом шести тижнів найкращі фахівці у цій галузі розкажуть, що має змінитися в управлінні громадами, і що вже змінюється.

Проект Влада громади почався з обговорення перебігу реформи місцевого самоврядування. Першою розмовою в рамках проекту стало інтерв’ю з Мирославом Пітциком, виконавчим директором Асоціації міст України. Над проектом працюють журналісти Ірина Соломко, Анастасія Багаліка і Кирило Лукеренко.

Всі епізоди проекту публікуються як подкасти на сайті Громадського радіо за посиланням http://hromadskeradio.org/category/vlada-gromadi

Найцікавіші епізоди проекту Влада громади можуть почути слухачі програми Громадська хвиля на хвилях УР-1.

Проект Влада громади на Громадському радіо виходить завдяки допомозі американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+