Слухати

Зникнення активістки Таміли Ульянової — коментує Єгор Соболєв

24 жовтня 2014 - 13:58

Extra Єгор Соболєв коментує інформацію про зникнення в Дніпропетровську голови люстраційного комітету, кандидатки в депутати Таміли Ульянової: »Таміла Ульянова в останні два тижні ходила з охороною. Сьогодні приїхала додому, відпустила охорону. Казала, що вийде зустрітися зі слідчим прокуратури Рубаном - і після того зникла».

У нас є тривожна новина, про яку я щойно дізнався від Єгора Соболєва. Першоджерело – про це заявив заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Борис Філатов. Справа в тому, що в Дніпропетровську зникла голова люстраційного комітету, кандидат в народні депутати Таміла Ульянова. Зараз ідуть пошуки. Подробиці нам розповість телефоном Єгор Соболєв:

«Таміла не займала ніякої посади, вона була громадською активісткою. Справді, однією з найактивніших у справі очищення влади Дніпропетровщини. Останнім часом вона разом з іншими однодумцями вимагала відставки обласного прокурора Федика, який, на думку місцевого населення, не захищає закон. В них був через це конфлікт. Таміла два останні тижні ходила з охороною. Сьогодні вона приїхала додому, відпустила охорону. Потім передзвонила одному своєму однодумцю і сказала: «До мене подзвонила людина, яка представилася слідчим Генеральної Прокуратури Рубаном, просить зі мною зустрітися. Я зараз вийду». І після цього зникла.

Я зв’язався з Генеральним Прокурором Віталієм Яремою, він сказав, що слідчий Рубан справді працює в Генпрокуратурі, але він у Києві, до Дніпропетровська не відряджався. Так само Генпрокурор сказав, що його підлеглі не затримували Тамілу. Вони хотіли з нею поспілкуватися, але цивілізовано викликали її до Києва. Це вся інформація, яка є. сподіваємося, що х нею все буде добре. Якщо в когось є якісь дані – одразу давайте знати. Мій мобільний 050 351 81 41.

Зараз відбувається активний пошук Таміли. Власне кажучи, Андрій Номіровський, якому Таміла повідомила про зустріч, після якої вона зникла, вже написав заяву у відділ міліції в Дніпропетровську. Так само Борис Філатов – заступник губернатора Дніпропетровщини – сказав, що вони вже піднімають всі медіа, всіх знайомих, всі зв’язки, щоб допомогти у пошуках», — Єгор Соболєв – голова Люстраційного комітету.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+