Слухати

Новини Криму за 31 жовтня

01 листопада 2014 - 00:22
В Крыму хотят сотрудничать с ДНР и ЛНР, если позволит Путин
Новини Криму за 31 жовтня / Новини на Громадському радіо

Власти Крыма хотят налаживать экономическое сотрудничество с властями самопровозглашенных Донецкой и Луганской народных республик, где в начале ноября пройдут выборы, однако решение данного вопроса лежит в компетенции президента России, сообщил  глава Крыма Сергей Аксенов.

В Крыму всем сотрудникам полиции пришли повестки в военкомат. Об этом Центру журналистских расследований рассказал один из сотрудников:

«Повестки выдали, сказали пройти медобследование и явиться в военкомат до 19 декабря. Но все мы стояли на учете, и эти данные у них, наверняка, все есть».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+